Rozlosování III. ročníku Davi cup 2016

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

Orchestrion

Kaliméros

Davi Team

Youngboys

FŠ - Žijeme hrou

PHIASCO

Bílý Balet

TJ Hostim

Salavice Lions

Royal Gygolos

Devils B

Sheffield United

Hej Borec

Bewéčko

FC Taula

Devils

Austria Team   MB FC Nechce

 

Časový harmonogram turnaje DAVI CUP 2016

8:00 – 8:12                                          Orchestrion – FŠ Třebíč – žijeme hrou

8:14 – 8:26                                          Salavice lions – Hej Borec

 

8:28 – 8:40                                          Kaliméros – PHIASCO

8:42 – 8:54                                          Orchestrion – Austria Team

 

8:56 – 9:08                                          FŠ Třebíč – žijeme hrou – Hej Borec

9:10 – 9:22                                         Royal Gygolos – Bewečko

 

9:24 – 9:36                                          Salavice Lions – Austria Team

9:38 – 9:50                                          Orchestrion – Hej Borec

 

9:52 – 10:04                                        Kaliméros – Royal Gygolos

10:06 – 10:18                                      FŠ Třebíč – Žijeme hrou – Austria Team

 

10:20 – 10:32                                      PHIASCO – Bewečko

10:34 – 10:46                                      Orchestrion – Salavice Lions

 

10:48 – 11:00                                       Kaliméros – Bewečko

11:02 – 11:14                                       Hej Borec – Austria Team

 

11:16 – 11:28                                       PHIASCO – Royal Gygolos

11:30 – 11:42                                       FŠ Třebíč – Žijeme hrou – Salavice Lions

 

12:50– 13:02                                        Vítěz sk. A – Druhý sk. B

13:04 – 13:16                                       Vítěz sk. B – Druhý sk. A 

 

13:18 – 13:30                                       Davi Team – Bílý Balet

13:22 – 13:34                                      Youngboys – TJ Hostim

 

13:36 – 13:48                                       Devils B – FC Taula

13:50 – 14:02                                      Sheffield United - Devils

 

14:04 – 14:16                                       Davi Team - MB

14:18 – 14:30                                       Youngboys – FC Nechce

 

14:32 – 14:44                                       Bílý Balet – FC Taula

14:46 – 14:58                                       TJ Hostim - Devils

 

15:00 – 15:12                                       Devils B - MB

15:14 – 15:16                                       Sheffield United – FC Nechce

 

15:18 – 15:30                                       Davi Team – FC Taula

15:32 – 15:44                                       Youngboys - Devils

 

15:46– 15:58                                        Bílý Balet - MB

16:00– 16:12                                        TJ Hostim – FC Nechce

 

16:14 – 16:26                                       Davi Team – Devils B

16:28– 16:40                                        Youngboys – Sheffield United

 

16:42 – 16:54                                       FC Taula - MB

16:56 – 17:08                                       Devils FC Nechce

 

16:10 – 16:22                                       Bílý Balet – Devils B

16:24 – 16:36                                       TJ Hostim – Sheffield United

 

16:38 – 16:50                                       Vítěz sk. C – Druhý sk. D

16:58 – 17:08                                       Vítěz sk. D – Druhý sk. C 

 

17:10                                             Vystoupení skupiny Sneaker Brno

 

17:30– 17:42                                           Vítěz II. – Vítěz III.

17:44 – 17:56                                          Vítěz IV. – Vítěz I.

 

17:58 – 18:10                                      Zápas o třetí místo

18:12 – 18:24                                               Finále

 

18:30                                             Slavnostní vyhlášení vítězů