Rozlosování IV. ročníku Davi cup 2017

Skupina A

Skupina B

Skupina C

Skupina D

PHIASCO

MB

GALACTICOS 

ORCHESTRION

KALIMEROS HEJ BOREC

SALAVICE LIONS

DANNYHO PARTÁCI 

JAROMKY

VODŘEZCI

DAVI TEAM

FCVB

FŚ TŘEBÍČ

TJV

SLAVIČÁCI

BÍLÝ BALET

ČAFH FOUL Team TJ HOSTIM SHEFFIELD UNITED

 

Časový harmonogram turnaje DAVI CUP 2017

8:00 – 8:12                               PHIASCO - KALIMEROS           

8:14 – 8:26                               MB - HEJ BOREC           

 

8:28 – 8:40                                JAROMKY - FŠ TŘEBÍČ          

8:42 – 8:54                                VODŘEZCI - TJV           

 

8:56 – 9:08                                 PHIASCO - ČAFH       

9:10 – 9:22                                 MB - FOUL Team   

 

9:24 – 9:36                                  KALIMEROS - FŠ TŘEBÍČ        

9:38 – 9:50                                  HEJ BOREC - TJV      

 

9:52 – 10:04                                 JAROMKY - ČAFH      

10:06 – 10:18                               VODŘEZCI - FOUL Team       

 

10:20 – 10:32                               PHIASCO - FŠ TŘEBÍČ       

10:34 – 10:46                               MB - TJV    

 

10:48 – 11:00                              KALIMEROS - ČAFH         

11:02 – 11:14                              HEJ BOREC - FOUL Team       

 

11:16 – 11:28                               PHIASCO - JAROMKY      

11:30 – 11:42                               MB - VODŘEZCI      

 

11:56 - 12:08                                FŠ TŘEBÍČ - ČAFH      

12:10 - 12:22                                TJV - FOUL Team      

 

12:24 - 12:36                                KALIMEROS - JAROMKY

12:38 - 12:50                                HEJ BOREC - VODŘEZCI

 

13:00 - 13:10                              Vystoupení taneční skupiny B-crew

 

13:12 - 13:24                               ČTVRTFINÁLE VÍTĚZ SKUPINY A - DRUHÝ ZE SKUINY B

13:26 - 13:38                               ČTVRTFINÁLE VÍTĚZ SKUPINY B - DRUHÝ ZE SKUINY A

 

13:40 - 13:52                               GALACTICOS - SALAVICE LIONS

13:54 - 14:06                               ORCHESTRION - DANNYHO PARŤÁCI

 

14:08 - 14:20                                DAVI TEAM - SLAVIČÁCI

14:22 - 14:34                                FCVB - BÍLÝ BALET

 

14:36 - 14:48                                GALACTICOS - TJ HOSTIM

14:50 - 15:02                                ORCHESTRION - SHEFFIELD UNITED

 

15:04 - 15:16                                 SALAVICE LIONS - SLAVIČÁCI

15:18 - 15:30                                 DANNYHO PARTÁCI - BÍLÝ BALET

 

15:32 - 15:44                                DAVI TEAM - TJ HOSTIM

15:46 - 15:58                                FCVB - SHEFFIELD UNITED

 

16:00 - 16:12                                GALACTICOS - SLAVIČÁCI

16:14 - 16:26                                ORCHESTRION - BÍLÝ BALET

 

16:28 - 16:40                                 SALAVICE LIONS - TJ HOSTIM

16:42 - 16:54                                 DANNYHO PARTÁCI - SHEFFIELD UNITED

 

16:56 - 17:08                                  GALACTICOS - DAVI TEAM 

17:10 - 17:22                                  ORCHESTRION - FCVB

 

17:24 - 17:36                                   SLAVIČÁCI - TJ HOSTIM

17:38 - 17:50                                   BÍLÝ BALET - SHEFFIELD UNITED

 

17:52 - 18:04                                    SALAVICE LIONS - DAVI TEAM

18:06 - 18:18                                    DANNYHO PARTÁCI - FCVB

 

18:20 - 18:32                                   ČTVRTFINÁLE VÍTĚZ SKUPINY C - DRUHÝ ZE SKUPINY D

18:34 - 18:46                                   ČTVRTFINÁLE VÍTĚZ SKUPINY D - DRUHÝ ZE SKUPINY C

 

18:48 - 19:00                                    SEMIFINÁLE VÍTEZ 1. ČTVRTFÍNÁLE - VITEŽ 3. ČTVRTFINÁLE

19:02 - 19:14                                    SEMIFINÁLE VÍTEZ 2. ČTVRTFÍNÁLE - VITEŽ 4. ČTVRTFINÁLE

 

19:16 - 19:28                                    ZÁPAS O 3. MÍSTO (PO DOHODĚ PENALTY)

19:30 - 19:42                                    FINÁLE

 

19:45                                                VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ